Абортивні таблетки

Що це таке, як вони працюють і що ще потрібно знати про них

Рекомендоване Дозування:

M і f e-перорально 1 шт.
М і s о-вагінально 4 шт

Потрібна додаткова інформація?

Пн-пт: 12-15 годин
Тел.: 00 420 704 549 939
Можливий особисте отримання в нашім пункті Прийом в Pilzno за попередньою домовленістю.

Абортивні таблетки

Право на аборт-це право людини. Жінки мають право вирішувати що робити зі своїм тілом, і ніхто інший не повинен жодних претензій. Останнім часом аборти стали суперечливою темою. Жінкам важливо знати, що існують безпечні та недорогі варіанти переривання вагітності, якщо вони цього бажають. Жінки повинні знати, скільки часу у них є до аборту, щоб вони могли правильно планувати турботу про себе. Одним з доступних варіантів є абортивні таблетки, також відомі як таблетки для раннього аборту. Жінки, які розглядають можливість використання таблеток для аборту, повинні знати, що вони є одним з найбезпечніших і найменш інвазивних способів переривання вагітності. На даний момент таблетки для аборту використовуються вже багато років і за цей час були ретельно вивчені.

Чому жінки вирішили перервати вагітність?

У жінки, яка хоче перервати вагітність, можуть бути різні мотиви для цього. Найбільш поширеною причиною переривання небажаної вагітності є відсутність фінансової стабільності. В Польщі більшість жінок заробляють менше, ніж чоловіки, що ускладнює виховання дітей. Ще одна причина-незапланована вагітність. Інша нездатність виховувати дітей через роботу чи школу (якщо їм потрібно більше часу). Звичайно, обставини можуть бути іншими, більш-менш болючими. Однак, незважаючи ні на що, одне можна сказати напевно, кожна жінка повинна мати право визначати що робити зі своїм тілом і не повинна звітувати ні перед ким.

 

Абортивні таблетки-безпечний і ефективний спосіб для жінок припинити вагітність. Вони також відомі як фармакологічний аборт, який є нехірургічною процедурою, яка використовується для переривання ранньої вагітності. Використання таблеток для аборту дозволяє жінкам вирішити, чи хочуть вони продовжувати вагітність чи ні.

Можливість

Низька ціна продукту високої якості

Право на свободу

У кожного з нас є вільний вибір

Здоров’я

Пам’ятайте, що ваше здоров’я-це найголовніше

Абортивні таблетки – що потрібно знати?

Коли жінка приймає рішення про переривання вагітності, вона може вибирати між двома різними варіантами: хірургічним абортом або медикаментозним абортом (таблетки для аборту). Хірургічний аборт проводиться під наркозом у відповідному центрі, а медикаментозний аборт-після прийому абортних таблеток.

Фармакологічний аборт

Медикаментозний аборт проводиться вдома, без будь-яких знеболюючих або засобів знеболювання. Обидва методи ефективні та безпечні, але відрізняються вартістю, зручністю та побічними ефектами

Безпечно вдома

 Не у всіх є можливість зробити хірургічний аборт за станом здоров’я або з фінансових причин. Як відомо, у польській державі немає можливості пройти таку процедуру. Тому абортивні таблетки-варіант для людей, які не можуть дозволити собі поїхати в клинку.

Потрібна додаткова інформація?

Фармакологічний аборт передбачає прийом двох препаратів-міфепристону (також відомого як RU486) та мізопростолу – щоб викликати ранній викидень. Ці препарати ефективно переривають вагітність до того, як вона зможе розвинутися. Медичний аборт схвалений FDA для використання до 12 тижнів вагітності. Таблетки для аборту використовуються для проведення медикаментозного аборту, тобто для переривання вагітності. Прийом абортивних таблеток зупиняє розвиток вагітності і провокує скорочення матки, завдяки чому можливе видалення ембріона, вкладеного в її стінку. Таблетки для аборту, що використовуються для фармакологічного аборту,-це два препарати-Міфепристон та Мізопростол. Обидва взяті разом, щоб викликати викидень.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Рекомендоване Дозування:

M і f e-перорально 1 шт
М і s о-вагінально 4 шт

Потрібна додаткова інформація?

Пн-пт: 12-15 годин
Тел.: 00 420 704 549 939
Можливе особисте отримання в нашім пункті
Прийом в Pilzno за попередньою домовленістю

Абортні таблетки і побічні ефекти-як проводиться медикаментозний аборт?

Процес медикаментозного аборту можна починати в будь-який момент вагітності до 12 тижнів з дня зачаття. Дія препарату триває близько 2-3 днів, але може тривати довше, в залежності від типу таблетки і того, на якому тижні вагітності знаходиться жінка на момент її прийому. Перша таблетка (Міфепристон) блокує рецептори прогестерону, так що запліднена яйцеклітина не може прикріпитися до стінки матки. Друга таблетка (Мізопростол) викликає спазми і кровотечі, які викликають вигнання плода з матки. Обидва препарати дуже безпечні для здоров’я жінки. Вони використовуються протягом десятиліть у всьому світі. Міфепристон є антипрогестероновим препаратом, який блокує потрапляння гормону прогестерону в його рецептори в матці. Без прогестерону жінка не може продовжувати вагітність. Мізопростол-аналог простагландину, аналогічний тим, які використовуються при медикаментозному аборті. Він працює, стимулюючи скорочення матки і пом’якшуючи шийку матки, щоб вона легше розширювалася (відкривалася). Після застосування препарату слід очікувати кровотеч і спазмів, подібних до тих, які виникають під час рясних місячних. Кровотеча буде поступово ставати все більш рясним, поки воно повністю не припиниться приблизно через 7 днів. Мізопростол може викликати сильний біль, схожий на менструальний біль, і підвищену кровотечу, яка викликана скороченнями матки, які виводять вміст матки через виділення з піхви або кровотечу. Інші поширені симптоми включають діарею, сильний головний біль, нудоту та підвищення температури тіла.

Як це працює? Як працюють абортивні таблетки і як їх використовувати?

Міфепристон краще приймати вранці або ввечері, так як після прийому необхідно залишатися в ліжку. Він працює, блокуючи дію прогестерону, гормону, необхідного для продовження вагітності. Препарат пов’язаний з побічними ефектами, такими як нудота і блювота. У перший день приймайте 1 таблетку міфепристону перорально, а через 24 години ще 4 таблетки мізопростолу вагінально (4 таблетки одночасно), а потім лягайте спати в очікуванні початку кровотечі. Ці таблетки викликають сильні скорочення матки і кровотечу, подібне викидня. Як правило, кровотеча з’являється через 1-6 годин після прийому таблеток, однак іноді буває, що кровотеча з’являється через 24 години. Згустки або тканини, схожі на кавову гущу або шматочки печінки, можуть бути вигнані з піхви. В обов’язковому порядку через 3-4 дні після застосування абортивних таблеток слід піти на УЗД, щоб перевірити, чи правильно очищена матка.

Хто випише абортивні таблетки?

Процедура аборту в Польщі є незаконна, тому жоден лікар не може виписати рецепт на таблетки для аборту, а їх покупка в аптеках неможлива. Медикаментозний аборт дозволений в інших країнах Європи. Міжінш у Чехії, отже, є можливість придбати абортивні таблетки через Інтернет.

Таблетки та закон

Жінка, яка завагітніла від небажаної вагітності, може придбати таблетки для аборту в Інтернеті, оскільки у неї немає можливості придбати їх у країні. Багато жінок бояться купувати абортивні таблетки, проте тут ми хочемо розвіяти всі сумніви.

По-перше, пам’ятайте: ви в безпеці. Ви не будете нести кримінальну відповідальність за проведення аборту на дому. Купувати абортивні засоби для себе, зберігати їх вдома, а потім приймати їх і успішно переривати власну вагітність-це не злочин.

По-друге: вам не потрібно нікому про це розповідати. Якщо ви не хочете нікому говорити, що вагітні або що ви зробили аборт, вам не потрібно цього робити.

По-третє: не існує юридичного посилання, який дозволяв б визнати аборт, зроблений самостійно, злочином. Немає закону, який визнає злочином дії жінок, які самі роблять аборти будь-яким способом. Таким чином, надання ліків, придбаних в Інтернеті в зарубіжних аптеках або придбаних іншим чином без рецепта в інших країнах і привезених із собою, не є незаконним.

Таблетки абортивні і таблетки "на наступний день"

Абортивні таблетки, на жаль, помилково порівнюють з таблетками „на наступний день”. Це два абсолютно різні препарати, тому ми хочемо скористатися моментом, щоб розвіяти будь-які сумніви.

 

Таблетка, яку зазвичай називають таблеткою „день після”, призначена для запобігання вагітності. За своїм складом він нагадує звичайні протизаплідні таблетки, містить тільки велику концентрацію гормонів, що призупиняють овуляцію і згущують цервікальний слиз, яка захищає від зачаття. Таким чином, екстрена контрацепція захищає від запліднення, але неефективна, коли вагітність вже настала. Таблетка „на наступний день” також доступна в аптеках, і рецепт на неї може виписати будь-який лікар.

Таблетку „на наступний день” слід приймати якомога швидше після незахищеного статевого акту. Чим раніше ви його приймете, тим кращим буде його ефект. Тому, якщо ви прийняли її протягом 72 годин (3 дні) після незахищеного статевого акту, немає сумнівів, що шанси завагітніти дуже малі.

Міфепристон і мізопростол-це два різні препарати, які використовуються разом для переривання вагітності. Міфепристон блокує вироблення прогестерону, який необхідний для підтримки вагітності. Мізопростол викликає скорочення матки, які призводять до вигнання продуктів зачаття (плода). Таким чином, таблетка „на наступний день” не допоможе у випадку вже існуючої вагітності, тоді як абортивні таблетки вже допомагають.

Термін виконання замовлення становить 4 робочих дні Абортивні таблетки до 12-го тижня найбільш ефективні, в 98% випадків відбувається викидень

Інструкція по розміщенню замовлення

1. Увійдіть у ваш банківський додаток • Переказ також можна замовити на пошті або в будь-якій банківській установі
2. Починаємо новий переказ коштів.
3. Вводимо номер рахунку: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (переказ на польський рахунок)
4. В якості одержувача ми вводимо: Hynek Sverak
5. У назві перекладу ми вказуємо: ім’я, прізвище (можна вказати, інше ніж власне) та адресу доставки.
6. Перераховуєте суму 750 PLN. (зл .) (при необхідності замовлення двох упаковок Загальна ціна 1200 зл., тобто 600 зл. За штуку)
7. Чекаєте на посилку можливо забрати особисто в нашому пункті в Pilznie за попередньою домовленістю.