Jak bezpiecznie zapobiec niechcianej ciąży? Tabletki poronne Bielsko-Biała

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Zażycie tabletki aborcyjnej jest prostym, bezpiecznym i skutecznym sposobem na zakończenie wczesnej ciąży. Jest to również często najlepsza opcja, jeśli nie jesteśmy gotowi na posiadanie dziecka lub jeśli nie stać nas na aborcję chirurgiczną. Tabletki poronne są jednym z najlepszych i zarazem nieinwazyjnych chirurgicznie sposobów przerywania niechcianej ciąży. Ich stosowanie, zwane aborcją farmakologiczną, daje możliwość uzyskania tych samych efektów bez stosowania zabiegu chirurgicznego. Przed zastosowaniem tabletek warto jednak wiedzieć, czym są i jak działają tabletki poronne, a także tabletki „dzień po”, jakie jest ich działanie i związane z tym zagrożenia.

Jak działają tabletki aborcyjne? Aborcja farmakologiczna Bielsko-Biała

Tabletki aborcyjne działają poprzez blokowanie progesteronu, hormonu niezbędnego do utrzymania ciąży. Bez tego hormonu wyściółka macicy pęka i płód nie może przeżyć. Pigułki aborcyjne są również znane jako aborcja medyczna lub aborcja niechirurgiczna. Dwa najczęściej spotykane rodzaje pigułek aborcyjnych to Mifepriston i Mizoprostol. Pierwsza wspomniana pigułka – Mifepriston – działa poprzez blokowanie właśnie hormonu progesteronu, który jest potrzebny do kontynuowania ciąży. Druga tabletka – Mizoprostol – powoduje skurcze macicy i wydalenie jej zawartości, podobnie jak w przypadku naturalnego poronienia.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Jakie jest ryzyko związane z tabletkami aborcyjnymi?

Aborcja medyczna jest bardzo bezpieczna, a odsetek powikłań jest bardzo niski. Najczęstszym skutkiem ubocznym jest krwawienie lub plamienie po aborcji.

Aborcja farmakologiczna
  • Większość kobiet doświadczy krwawienia lub plamienia podczas pierwszej miesiączki po zażyciu tabletek z Mizoprostolem – nie jest to nic nadzwyczajnego, nie ma się też czym martwić. Mogą również wystąpić skurcze lub mdłości (łagodne objawy powinny ustąpić, gdy tylko ciało wchłonie lekarstwo).
Bezpiecznie w domu
  • W niezwykle rzadkich przypadkach mogą wystąpić poważne komplikacje, takie jak zakażenie lub perforacja macicy. Jeśli zauważymy jakiekolwiek oznaki infekcji (np. gorączkę), natychmiast trzeba skontaktować się z lekarzem, aby mógł on ocenić, czy potrzebujemy antybiotyków lub leczenia innych problemów zdrowotnych, które mogą mieć wpływ na ciążę.

Czym jest pigułka „dzień po”? Pigułka poranna Bielsko-Biała

Pigułka poranna jest rodzajem antykoncepcji awaryjnej, którą można przyjąć w ciągu 72 godzin od niezabezpieczonego stosunku lub niepowodzenia antykoncepcji. Może ona zapobiegać ciąży poprzez zatrzymanie owulacji lub zapłodnienia, albo może powstrzymać zapłodnione jajo przed przyłączeniem się do macicy.

Pigułka „morning-after” zawiera hormony podobne do tych, które znajdują się w tabletkach antykoncepcyjnych. Hormony te zapobiegają ciąży poprzez zatrzymanie owulacji (uwolnienia komórki jajowej z jajnika). Jeśli jajo nie zostanie uwolnione, plemniki nie mogą zapłodnić komórki jajowej. Kolejnymi zadaniami pigułki „dzień po” jest zagęszczanie śluzu szyjkowego, który powstrzymuje plemniki przed dostaniem się do macicy, a także zapobieganie przyczepieniu się już uwolnionego jaja do macicy. Następnie niezapłodnione jajo wydostaje się z organizmu podczas miesiączki.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
Tel.: 00 420 704 549 939
Odbiera lekarz mówiący w j.pol
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jaka jest różnica miedzy pigułką „dzień po” a tabletką poronną? Antykoncepcja Bielsko-Biała

Różnica między pigułką „dzień po” a tabletką poronną jest ogromna. Pigułka poranna jest jedynie metodą antykoncepcji, a nie przerwania ciąży – jak tabletka poronna. Jeśli potrzebujemy antykoncepcji awaryjnej, trzeba zażyć tabletkę „dzień po” jak najszybciej po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia. Im wcześniej zostanie ona zażyta, tym skuteczniejsza będzie. Pigułka ta nie zadziała jednak, jeśli jesteśmy już w ciąży. Nie chroni ona także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (STI), przed czym nie chroni również tabletka poronna. Tak więc pigułka „morning-after” nie jest formą aborcji. Pigułki aborcyjne przerywają ciążę, natomiast antykoncepcja awaryjna zapobiega zajściu w ciążę. Jeśli kobieta zażyje pigułkę „morning after” w ciągu 72 godzin i nie dostanie miesiączki, możliwe jest, że już zaszła w ciążę. W takim przypadku powinna wykonać test ciążowy.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.