Tabletki poronne Gdynia. Skuteczna, bezpieczna i popularna metoda aborcji farmakologicznej

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Kobiety decydują się na usunięcie ciąży z różnych powodów. Niektóre są zmuszone do przerwania ciąży z powodów zdrowotnych lub finansowych, podczas gdy inne decydują się na aborcję, ponieważ po prostu nie czują gotowości, by zostać rodzicami. Co wtedy zrobić? Jednym z rozwiązań jest dokonanie aborcji farmakologicznej przy użyciu tabletek wczesnoporonnych. Problem polega na tym, że w Polsce nie można liczyć na to, że lekarz wypisze tabletki poronne. W naszym kraju aborcja farmakologiczna nie jest zgodna z prawem. To jednak nie oznacza, że kobieta, która zaszła w nieplanowaną ciążę, będzie zmuszona urodzić i wychować dziecko. Na terenie Czech legalnie działają firmy, które sprzedają leki poronne online. To rozwiązanie, z którego mogą skorzystać obywatelki Polski.

Tabletki poronne Gdynia. Z jakich powodów kobiety decydują się na aborcję farmakologiczną?

Przyczyn, dla których potencjalne matki pozbywają się niechcianej ciąży, jest wiele. Do najczęstszych powodów zaliczyć można to, że kobiety nie są gotowe na rodzicielstwo. Jednak to też może wynikać z różnych spraw: mogą one jeszcze się uczyć lub studiować, pracować na pełny etat i/lub być mężatkami, które mają już dzieci i nie chcą mieć ich więcej. Wiele kobiet może też czuć, że w tym momencie życia aborcja jest dla nich najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie osiągnęły jeszcze wszystkiego, co sobie zaplanowały na polu zawodowym, np. mają obiecujące kariery, które zostałyby zaprzepaszczone przez urodzenie dziecka.

Powody, dla których kobiety nie decydują się na utrzymanie ciąży, mogą też dotyczyć zdrowia. Może się zdarzyć, że potencjalna matka cierpi na przypadłość, która uniemożliwi jej wydanie na świat zdrowego dziecka lub sam poród może stanowić dla niej zagrożenie życia. Czasami zdrowie i kondycja kobiety może również uniemożliwiać właściwe zajęcie się potomstwem.

Są też oczywiście inne powody. Czasem dziecko jest owocem gwałtu lub kazirodztwa. Bywa, że kobieta, ze względu na sytuację finansową, nie jest w stanie zapewnić dziecku godziwego życia. Czasem jest to metoda ratunkowa, w momencie gdy zawiedzie antykoncepcja awaryjna. Powodów dokonywania aborcji farmakologicznej, jak widać, może być wiele.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Czym są i jak działają pigułki aborcyjne? Tabletki poronne Gdynia

Wiele osób, które słyszały o aborcji farmakologicznej, z pewnością zastanawia się, czym są i jak działają tabletki poronne. Czy można je zaliczyć do metod bezpiecznej aborcji? Czy tabletki wczesnoporonne powodują jakieś skutki uboczne?

Warto zacząć od tego, że tabletki poronne – takie jak Mifepriston i Mizoprostol – są pewne, bezpieczne i skuteczne w użyciu. Ich zażycie zapobiega zagnieżdżeniu się zarodka w ścianie macicy i powoduje jej silne skurcze, dzięki którym organizm kobiety wydala tkankę ciążową, powodując ostateczne zakończenie ciąży. Ale jak konkretnie wygląda działanie tabletek poronnych?

Aborcja farmakologiczna

Mifepriston – tabletka poronna, którą zażywa się doustnie. Lek powoduje złuszczenie endometrium i odpowiada za blokowanie receptorów progesteronu. Progesteron to hormon podtrzymujący ciążę, więc bez niego zapłodniona komórka nie jest w stanie zaczepić się w ścianie macicy. Po zażyciu tabletki kobieta powinna położyć się do łóżka i pozostać w domu. Potencjalne skutki uboczne zażycia Mifepristonu to wymioty i biegunka. Poważniejsze objawy nie powinny wystąpić.

Bezpiecznie w domu
  • Mizoprostol – tabletki poronne, które przyjmuje się dopochwowo ok. 24 godziny po zażyciu Mifepristonu. Przyjęcie leku Mizoprostol ma na celu wywołanie skurczy macicy. Efektem są właśnie silne skurcze macicy oraz mocne krwawienie, w wyniku którego organizm kobiety wydala tkankę ciążową. Po zaaplikowaniu tabletek poronnych kobieta powinna położyć się do łóżka i czekać na rozpoczęcie krwawienia. Potencjalne skutki uboczne to: silne bóle podbrzusza, bóle brzucha, bóle głowy, podwyższenie temperatury ciała, silne krwawienie, biegunka i nudności.

Aborcja farmakologiczna jest skuteczna w 98% przypadków. Ważne jest, by po zastosowaniu tabletek poronnych – gdy już tkanka ciążowa wraz z krwią wydostanie się z organizmu – udać się na badanie USG, by sprawdzić, czy macica prawidłowo się oczyściła.

Czy tabletki wczesnoporonne mogą nie zadziałać? Tabletki poronne Gdynia

Mimo że aborcja farmakologiczna za pomocą tabletek poronnych ma wysoką skuteczność, mogą się czasem zdarzyć przypadki, że nie przyniesie ona oczekiwanych skutków. Do powodów, dla których tabletki poronne nie działają, mogą się zaliczać następujące kwestie:

  • nieprawidłowe użycie tabletek poronnych (przy stosowaniu leków konieczne jest zawsze przeczytanie instrukcji użytkowania);
  • spożywanie alkoholu lub przyjmowanie niektórych leków (w tym antybiotyków) przed lub podczas aborcji farmakologicznej – mogą one osłabić działanie tabletek poronnych;
  • tabletki wczesnoporonne są użyte za późno – skuteczność zależy od czasu trwania ciąży; zaleca się używać tabletek wczesnoporonnych do 12 tygodnia ciąży;
  • stosowanie niesprawdzonych środków z niepewnego źródła – może to być bardzo niebezpieczna metoda aborcji farmakologicznej, przed którą należy się bezwzględnie wystrzegać.
Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
Tel.: 00 420 704 549 939
Odbiera lekarz mówiący w j.pol
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Tabletki poronne Gdynia. Gdzie kupić tabletki poronne? Cena, dostępność pigułek aborcyjnych

Tabletki poronne nie są możliwe do kupienia w polskich aptekach. Nie przepisze ich lekarz ginekolog na terenie naszego kraju. Jednak tabletka wczesnoporonna może być kupiona w Czechach, gdzie aborcję farmakologiczną uznaje się za legalną. Działają tam firmy, które na zasadzie sklepów internetowych sprzedają tabletki poronne. Cena internetowa tabletek poronnych to 750 zł za opakowanie. Jeżeli kobieta chce kupić dwa opakowania, płaci 1200 zł. Kobieta, która chce kupić tabletki poronne w Czechach, nie potrzebuje żadnej recepty. Wystarczy wpłacić kwotę na podane konto i odebrać tabletki wczesnoporonne we wskazanym punkcie. Aborcję farmakologiczną można przeprowadzić w zaciszu własnego domu – bezpiecznie, skutecznie i bez niepotrzebnego rozgłosu.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.