Tabletki poronne – zastosowanie i działanie. Aborcja Gliwice

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Coraz więcej kobiet zaczyna rozumieć, że mają prawo, a nawet obowiązek, wybierać, co zrobić ze swoim ciałem. A w tym wyborze mieści się usunięcie nieplanowanej ciąży – zanim ma ona szansę rozwinąć się w dziecko. Całkowicie bezpieczną metodą jest przerwanie ciąży za pomocą tabletek poronnych. Nie wymaga to operacji i jest znacznie mniej inwazyjne niż tradycyjne metody. Główną zaletą tej metody jest to, że nie trzeba dokonywać aborcji w szpitalu, jak to ma miejsce w przypadku metod chirurgicznych. Nie ma też potrzeby stosowania znieczulenia miejscowego, co oznacza, że nie musimy spędzać czasu w klinice czy chociażby dostawać zastrzyków. Pigułki aborcyjne są lekami stosowanymi w celu przerwania ciąży. Podstawowym pytaniem, jakie zadają sobie kobiety, decydując się na takie rozwiązanie, jest: jak działają tabletki wczesnoporonne? Tabletki poronne działają poprzez zatrzymanie wzrostu macicy i wywołanie miniporodu, co powoduje szybkie poronienie. Jest to dość prosta metoda. Tabletki poronne to leki, dzięki którym istnieje możliwość przerwania niechcianej ciąży. Jednak tabletek wczesnoporonnych nie da się kupić legalnie w aptece na terytorium Polski. Na szczęście aborcja farmakologiczna jest legalna w Czechach, gdzie działają firmy, które sprzedają leki poronne online. To nadzieja dla kobiet, którym zależy na tym, żeby zażyć pigułki aborcyjne i zakończyć nieplanowaną ciążę.

Jak działają tabletki poronne? Przerwanie ciąży Gliwice

Tabletki aborcyjne pozwalają na poronienie na bardzo wczesnym etapie ciąży. Można to porównać do naturalnego poronienia, kiedy to organizm pozbywa się zarodka właśnie na bardzo wczesnym etapie ciąży. Może to być środek ratujący życie dla wielu kobiet, które nie są gotowe na macierzyństwo z różnych powodów, np. psychologicznych lub ekonomicznych. Pigułki aborcyjne powodują poronienie we wczesnym stadium ciąży i zatrzymują tworzenie się łożyska poprzez zniszczenie mocowania zarodka do ściany macicy. Tabletki aborcyjne zatrzymują rozwój ciąży, powodując mechaniczne wydalenie płodu z organizmu kobiety. Tabletki poronne, co warto podkreślić, są używane do przerwania ciąży w najwcześniejszym stadium, do 12 tygodni po implantacji, jednak do 9 tygodnia są najskuteczniejsze. Leki te wywołują poronienie w sposób naturalny i mogą być przyjmowane w domu. Nie będą jednak skuteczne w przypadku kolejnych stadiów ciąży, kiedy mogą być wręcz niebezpieczne.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Dla kogo tabletki wczesnoporonne? Aborcja a poronienie

Aborcja medyczna jest opcją dla osób, które są w mniej niż 12 tygodniu ciąży i otrzymały pozytywny test ciążowy. Jeśli nie chcesz kontynuować ciąży, aborcja medyczna może być zastosowana w przypadku braku poważnego zagrożenia dla zdrowia. Przy prawidłowym wykonaniu aborcja udaje się w 98%. Pigułki aborcyjne to zwykle tandem – Mifepriston i Mizoprostol. Mifepriston jest przyjmowany doustnie i w połączeniu z dopochwowym Mizoprostolem powoduje poronienie, które może być przeprowadzone bez operacji.

Mizoprostol i Mifepriston działają na różne sposoby, ale oba – użyte razem – powodują usunięcie ciąży.

Aborcja farmakologiczna
  • Mifepriston działa poprzez blokowanie progesteronu, hormonu niezbędnego do utrzymania ciąży. Bez tego hormonu, wyściółka macicy pęka i płód nie może się rozwinąć. Mizoprostol natomiast wywołuje skurcze macicy, które powoduje wydalenie zarodka.

Bezpiecznie w domu
  • Kobiety, które nie stosują kontroli urodzeń, mają około 20 niechcianych ciąż na 1000 kobiet, a 88% z nich zostaje przerwanych przez aborcję chirurgiczną. Wśród najczęstszych powodów, dla których kobiety decydują się na aborcję, jest niezdolność do zostania rodzicem lub brak stabilności finansowej. Do tych argumentów w ostatnich czasach doszły bardzo poważne sprawy, tj. zagrożenie życia matki oraz ciąża wynikająca z gwałtu. Aborcja farmakologiczna nie polega na przeprowadzeniu zabiegu, niemniej jednak okazała się bardzo skuteczna i udana w 98% przypadków.

Aborcja farmakologiczna – za i przeciw

Głównymi zaletami aborcji medycznej jest to, że powoduje ona poronienie, dzięki czemu nie ma potrzeby przeprowadzania operacji i stosowania znieczulenia, które może powodować powikłania. Kolejną ważną zaletą jest to, że proces nie trwa długo – wystarczy 1–2 dni. Jedyną niedogodnością może być to, że trzeba samemu przerwać ciążę, co wprowadza czynnik subiektywny. Niewątpliwą zaletą są też koszty, które są zdecydowanie mniejsze niż w przypadku aborcji chirurgicznej. Pigułki aborcyjne używane w medycznych aborcjach są bardzo skuteczne i bezpieczne. Pigułka aborcyjna jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na przerwanie wczesnej ciąży. Jest bezpieczna, szybka i bardzo skuteczna. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, jak działa i jakie ryzyko wiąże się z jej użyciem.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.