Tabletki poronne Katowice. Jak działają tabletki poronne? Metoda bezpiecznej aborcji

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Choć wiele kobiet marzy o dużej rodzinie i wychowywaniu gromadki dzieci, nie każda czuje silny przymus bycia matką. Dla niektórych z nich zajście w ciążę może być nie błogosławieństwem, a poważnym problemem. Są kobiety, które z różnych przyczyn – czy to zdrowotnych, finansowych, czy jeszcze innych – nie chcą decydować się na założenie rodziny. Niestety czasem zdarza się tak, że zawiedzie antykoncepcja. Co wtedy? Czy kobieta, która znajdzie się w takiej sytuacji i mimo wszystko zajdzie w ciążę, jest skazana na urodzenie dziecka? Wcale nie musi tak być. Istnieje możliwość przeprowadzenia aborcji farmakologicznej. Można to zrobić nawet we własnym domu. Jedyny problem stanowi zdobycie godnych zaufania tabletek poronnych z pewnego źródła. I chociaż na terenie Polski nie ma aktualnie możliwości, by kupić legalnie tabletki wczesnoporonne, istnieje opcja, by zdobyć je bez łamania prawa. Niektóre firmy w Czechach sprzedają leki poronne online i robią to całkowicie legalnie. Dlatego daje to nadzieję kobietom, które interesuje usunięcie ciąży.Tabletki poronne to leki, dzięki którym istnieje możliwość przerwania niechcianej ciąży. Jednak tabletek wczesnoporonnych nie da się kupić legalnie w aptece na terytorium Polski. Na szczęście aborcja farmakologiczna jest legalna w Czechach, gdzie działają firmy, które sprzedają leki poronne online. To nadzieja dla kobiet, którym zależy na tym, żeby zażyć pigułki aborcyjne i zakończyć nieplanowaną ciążę.

Jak działają tabletki poronne? Aborcja farmakologiczna – tabletki poronne Katowice

Tabletki poronne, znane także jako tabletki wczesnoporonne lub pigułki aborcyjne, są prostym i skutecznym sposobem na zakończenie ciąży. Przy ich pomocy można przeprowadzić aborcję farmakologiczną, która w odróżnieniu od aborcji chirurgicznej, nie wymaga przeprowadzania zabiegu w klinice ginekologicznej. Aborcja farmakologiczna może być przeprowadzona nawet w domu pacjentki. Konieczne jest jedynie przyjęcie tabletek poronnych, które powinno poprzedzać przeczytanie instrukcji użytkowania, aby mieć pewność, że wszystko robimy dobrze.

Ale jak właściwie działają tabletki aborcyjne? Ich celem jest złuszczenie endometrium w taki sposób, aby zarodek nie mógł zaczepić się w ścianie macicy, a następnie wywołanie skurczów i krwawienia, które powodują wydostanie się embrionu z organizmu kobiety. Proces ten może trwać kilka dni i w tym czasie mogą być odczuwane pewne skutki uboczne, takie jak bóle brzucha, podwyższenie temperatury ciała czy mocne krwawienie podobne do tego, którego kobiety doświadczają w trakcie menstruacji.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Mifepriston i Mizoprostol – leki stosowane przy aborcji farmakologicznej. Tabletki poronne Katowice

Tabletki wczesnoporonne, czyli Mifepriston i Mizoprostol, są konieczne by skutecznie przeprowadzić aborcję farmakologiczną. Mogą stanowić dla kobiety swoiste „koło ratunkowe” w przypadku, gdy zawiedzie antykoncepcja awaryjna. Dzięki nim możliwe jest pozbycie się niechcianej ciąży. Jednak nie każdy wie, na czym polega działanie wspomnianych wyżej tabletek wczesnoporonnych. Warto więc dowiedzieć się więcej.

Aborcja farmakologiczna
  • Mifepriston – tabletka wczesnoporonna przyjmowana doustnie, której celem jest blokowanie receptorów progesteronu. Jest to hormon podtrzymujący ciążę, bez którego zarodek nie będzie w stanie osadzić się w ściance macicy (Mifepriston powoduje złuszczenie endometrium i uniemożliwia utrzymanie ciąży). Tabletkę tę należy przyjąć najlepiej rano lub wieczorem – po zażyciu leku zaleca się pozostanie w łóżku.
  •  
Bezpiecznie w domu

Mizoprostol – przyjęcie leku Mizoprostol wygląda nieco inaczej niż w przypadku wyżej wspomnianej tabletki poronnej. Należy zaaplikować cztery tabletki dopochwowo, a potem położyć się do łóżka, oczekując na wystąpienie krwawienia. Jeśli chodzi o działanie, przyjęcie leku Mizoprostol ma na celu wywołanie skurczy macicy. Silne skurcze macicy i silne krwawienie powodują, że organizm ostatecznie wydala tkankę ciążową.

Tabletki poronne Katowice – jak kupić tabletki poronne? Cena internetowa tabletek poronnych

Tabletki poronne niestety nie są dostępne do kupienia stacjonarnie w Polsce. Nie można liczyć na to, że lekarz ginekolog wypisze tabletki poronne, które kobieta będzie mogła kupić w lokalnej aptece. Jednak każdy, kto myśli o aborcji farmakologicznej, może zamówić tabletki poronne w Czechach. Niektóre tamtejsze placówki sprzedają leki poronne online, dzięki czemu nawet obywatelki Polski mogą kupić tego rodzaju specyfiki.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
Tel.: 00 420 704 549 939
Odbiera lekarz mówiący w j.pol
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Tabletki poronne Katowice. Cena internetowa tabletek poronnych

Jaka jest cena tabletek poronnych? Ta popularna metoda aborcji farmakologicznej, czyli leki Mifepriston i Mizoprostol, zamówić można już za 750 zł. Jeżeli kobieta potrzebuje dwóch opakowań, zapłaci za nie 1200 zł, czyli po 600 zł za opakowanie. Należy pamiętać, że skuteczność działania tabletek wczesnoporonnych zależy od czasu trwania ciąży. Powinno się ich użyć do 12 tygodnia ciąży. Jeśli są przyjęte za późno, ich skuteczność spada drastycznie.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.