Tabletki poronne Łódź – bezpieczne rozwiązanie niechcianej ciąży

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Nie każda kobieta chce być matką, nie każda sytuacja sprzyja prawidłowemu rozwojowi ciąży i posiadaniu dziecka, nie każde poczęcie jest wynikiem miłości. Co w sytuacjach skrajnie negatywnych? Na szczęście istnieje bezpieczne wyjście i przerwanie ciąży, nim zdąży się ona rozwinąć. Co niezwykle istotne, metoda ta nie wymaga zabiegu chirurgicznego, jedynie zastosowania środków farmakologicznych, co sprawia że jest o wiele mniej inwazyjna i o wiele bardziej bezpieczna.Tabletki poronne to leki, dzięki którym istnieje możliwość przerwania niechcianej ciąży. Jednak tabletek wczesnoporonnych nie da się kupić legalnie w aptece na terytorium Polski. Na szczęście aborcja farmakologiczna jest legalna w Czechach, gdzie działają firmy, które sprzedają leki poronne online. To nadzieja dla kobiet, którym zależy na tym, żeby zażyć pigułki aborcyjne i zakończyć nieplanowaną ciążę.

Aborcja farmakologiczna Łódź – jak zamówić tabletki poronne?

Tabletki poronne nie są dostępne na terytorium Polski, możemy je jednak kupić w Czechach. Po opłaceniu zamówienia oraz podaniu adresu dostawy, dotrą one do nas zwykłym listem. Metoda zakupu nie jest wiec skomplikowana, a wręcz bardzo prosta i szybka w realizacji. W zaledwie kilka dni nasze tabletki do nas dotrą, co przyspiesza cały proces i pozwala szybko wrócić do normalności. Ponadto zachowujemy pełną anonimowość i komfort psychiczny. Przed zastosowaniem tabletek warto wiedzieć, jak dokładnie działa i na czym polega ta metoda aborcji.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Jak działają tabletki poronne? Aborcja Łódź

Najprościej rzecz ujmując, tabletki poronne stopują rozwój ciąży, powodując jej mechaniczne wydalenie z organizmu kobiety. Skutek jest taki sam, jak przy naturalnym poronieniu, gdy organizm pozbywa się zarodka na bardzo wczesnym etapie ciąży

Mizoprostol i Mifepriston działają na różne sposoby, ale oba – użyte razem – powodują usunięcie ciąży.

Aborcja farmakologiczna
  • Do takich naturalnych poronień dochodzi niezwykle często, w bardzo wielu przypadkach bez świadomości niedoszłej matki, że w ogóle była w ciąży. Statystyki informują o co trzeciej takiej ciąży.
Bezpiecznie w domu
  • Mizoprostol

Tabletki poronne powodują ten sam efekt, tylko że poronienie w tym przypadku wywołane jest sztucznie. Wystarczy, że zabraknie hormonu podtrzymującego ciążę, czyli progesteronu. Tabletki poronne blokują receptory odpowiedzialne za dostarczenie tego hormonu i dochodzi do poronienia. Mamy tutaj objawy silnej miesiączki, tj. ból i skurcze macicy oraz krwawienie.

Jak stosować tabletki poronne? Skutki uboczne aborcji medycznej

Przede wszystkim, przed zastosowaniem tabletek poronnych ciąża powinna być potwierdzona testem ciążowym. Następnie trzeba postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Aborcja medyczna niesie ze sobą mniej powikłań i ryzyka niż aborcja chirurgiczna, ale nie ma stuprocentowej skuteczności, choć wciąż jest ona wysoka, bo aż 98 %. Przede wszystkim nie należy zażywać tabletek, jeśli nie mieśmy się w przedziale czasowym zawartym w ulotce, tj. tygodniu ciąży, do którego możemy tabletki zastosować. Tabletki poronne absolutnie nie powinny być stosowane w zaawansowanej ciąży. Jak w przypadku wszystkich innych kuracji, tak i tu mogą wystąpić działania niepożądane, choć ich prawdopodobieństwo jest niewielkie. Tabletki aborcyjne wywołują łagodne skutki uboczne, tj. gorączkę, dreszcze, biegunkę i wymioty, nudności. W przypadku obfitego krwawienia lub silnego bólu wymagana jest interwencja lekarza. Są to rzadkie przypadki. Aborcja farmakologiczna powoduje również ból przypominający bolesne miesiączkowanie.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
Tel.: 00 420 704 549 939
Odbiera lekarz mówiący w j.pol
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Tania aborcja – tabletki wczesnoporonne Łódź

Jeśli kobiety nie stać na aborcję chirurgiczną lub boi się zabiegu i tak dużej ingerencji, wówczas wyjściem będzie tańsza i bezpieczniejsza metoda, a mianowicie tabletki wczesnoporonne. Tabletki poronne to dwie pigułki – Mifepriston i Mizoprostol, które należy zastosować w pewnym odstępie czasu. Każda z nich w całym tym procesie ma swoje zadanie. Pierwsza z nich zapobiega produkcji progesteronu potrzebnego do podtrzymania ciąży, a także powoduje złuszczenie endometrium. Druga z kolei wywołuje skurcze macicy, co powoduje wydalenie tkanki ciążowej. Nie poddajemy się tutaj operacji i następującej po niej rekonwalescencji. Metoda ta wywołuje zwykłe poronienie, które zdarza się również naturalnie i to dosyć często. Warto jednak dokładnie obserwować swój organizm po zażyciu tabletek, by w razie potrzeby, np. wystąpienia niepożądanych skutków, móc szybko zareagować. Tabletka poronna może być zamówiona przez internet, niektóre czeskie firmy sprzedają leki poronne online. Mając tabletki poronne, kobieta może przeprowadzić zabieg aborcji farmakologicznej samodzielnie w domu. Cena tabletek poronnych w Czechach to 750 zł za opakowanie (1200 zł – jeśli klientka zamówi dwa opakowania).

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.