Tabletki poronne Warszawa. Na czym polega aborcja farmakologiczna?

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Posiadanie dziecka i dużej rodziny jest marzeniem wielu osób. Jednak nie każda kobieta odczuwa silną potrzebę zostania matką. Dla takich kobiet zajście w ciążę może stanowić nie lada problem. Ale nawet jeśli znajdą się w takiej sytuacji, to czy oznacza to, że nie mają wyjścia i są zmuszone urodzić dziecko? Niekoniecznie. Usunięcie ciąży może tu być rozwiązaniem. Dla takich osób powstały właśnie tabletki poronne, które pozwalają rozwiązać problem niechcianej ciąży.Tabletki poronne to leki, dzięki którym istnieje możliwość przerwania niechcianej ciąży. Jednak tabletek wczesnoporonnych nie da się kupić legalnie w aptece na terytorium Polski. Na szczęście aborcja farmakologiczna jest legalna w Czechach, gdzie działają firmy, które sprzedają leki poronne online. To nadzieja dla kobiet, którym zależy na tym, żeby zażyć pigułki aborcyjne i zakończyć nieplanowaną ciążę.

Czym są i jak działają tabletki poronne? Tabletki poronne Warszawa

Zażycie tabletek poronnych (znanych też jako tabletki wczesnoporonne) nazywane jest aborcją farmakologiczną. Substancje zawarte w tabletkach poronnych uniemożliwiają utrzymanie ciąży i sprawiają, że organizm kobiety wydala tkankę ciążową. Popularna metoda aborcji farmakologicznej opiera się na zażyciu konkretnych tabletek. Wykorzystuje się tu Mifepriston i Mizoprostol.

Aborcja farmakologiczna jest dwuetapowym procesem, który polega na zażyciu tabletek w celu przerwania ciąży. W pierwszym etapie kobieta zażywa Mifepriston, którego zadaniem jest blokowanie receptorów progesteronu (hormon podtrzymujący ciążę). Środek ten powoduje złuszczenie endometrium – sprawia, że wyściółka macicy rozpada się, a zapłodniona komórka jajowa nie może osadzić się w ściance macicy.

Następnie kobieta zażywa Mizoprostol, który ma na celu wywołanie skurczy macicy. Silne skurcze macicy powodują, że organizm kobiety wydala tkankę ciążową, co oznacza definitywne zakończenie ciąży.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Tabletki poronne Warszawa. Jakie objawy pojawiają się po zażyciu tabletek poronnych?

Aborcja farmakologiczna zalicza się do metod bezpiecznej aborcji. Jednak tabletki poronne niestety mogą powodować pewne skutki uboczne. Zwykle jednak są one bardzo podobne do dolegliwości, których kobieta doświadcza podczas obfitego okresu. Nieco poważniejsze objawy mogą obejmować:

Mizoprostol i Mifepriston działają na różne sposoby, ale oba – użyte razem – powodują usunięcie ciąży.

Aborcja farmakologiczna
 • bóle brzucha;
 • silne bóle podbrzusza;
 • skurcze macicy;
 • mocne krwawienie;
 • nudności;
 • biegunkę;
 • podwyższenie temperatury ciała;
 • silne bóle głowy.
Bezpiecznie w domu

Ból brzucha, silne krwawienie i wyżej wymienione objawy nie należą jednak do dolegliwości, które powinny wzbudzać większy niepokój. To naturalna reakcja organizmu. Krwawienie będzie się z pewnością nasilać po przyjęciu tabletek poronnych, jednak powinno ustąpić przed upływem siedmiu dni od zażycia leku. Ważne jednak, by po dokonaniu aborcji farmakologicznej sprawdzić w gabinecie ginekologicznym, czy macica zdołała się dobrze oczyścić.

Czy pigułki aborcyjne mogą nie działać? Tabletki poronne Warszawa

Tabletki wczesnoporonne są bardzo skuteczne w przerywaniu niechcianej ciąży. Istnieją jednak pewne sytuacje, w których tabletki mogą nie zadziałać prawidłowo. Może się tak zdarzyć w sytuacjach gdy:

 • Ciąża jest zbyt zaawansowana. Jeżeli tabletki poronne są przyjęte zbyt późno, ich skuteczność drastycznie spada. W takiej sytuacji konieczna może okazać się aborcja chirurgiczna;
 • Jeśli kobieta ma założoną wkładkę wewnątrzmaciczną. Może ona uniemożliwić prawidłowe działanie tabletek wczesnoporonnych;
 • Tabletki poronne mogą nie zadziałać, jeżeli zostaną przyjęte w nieprawidłowy sposób, np. w nieodpowiednim czasie lub gdy dawka nie jest dostatecznie duża.

Istnieją również inne powody, dla których tabletka poronna może nie zadziałać, ale te wyżej wymienione należą do najczęstszych.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
Tel.: 00 420 704 549 939
Odbiera lekarz mówiący w j.pol
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Tabletki poronne Warszawa. Czy w Polsce można przeprowadzić aborcję farmakologiczną? Gdzie kupić tabletki poronne?

Aborcja jest aktualnie nielegalna na terenie Polski. Nie działają tam kliniki aborcyjne, a w gabinetach ginekologicznych nie można liczyć na pomoc w tym względzie. Prawdopodobieństwo, że lekarz wypisze tabletki poronne jest zerowe. Jednak czy to oznacza, że mieszkanki Polski są skazane na urodzenie dziecka w przypadku zajścia w nieplanowaną ciążę? Na szczęście nie. Aborcja farmakologiczna jest legalna w Czechach. Tamtejsze kliniki ginekologiczne pomagają kobietom w potrzebie, np. sprzedając tabletki wczesnoporonne. Istnieją tam też godne zaufania sklepy, które sprzedają leki poronne online. Polki mogą tam legalnie kupić leki, dzięki którym będą mogły przeprowadzić aborcję farmakologiczną w zaciszu własnego domu. Cena internetowa tabletek poronnych to 750 zł, a w przypadku konieczności zamówienia dwóch opakowań, klientka płaci 1200 zł za komplet. Przed użyciem konieczne jest oczywiście przeczytanie instrukcji użytkowania i zastosowanie się do niej. Tabletka poronna może być zamówiona przez internet, niektóre czeskie firmy sprzedają leki poronne online. Mając tabletki poronne, kobieta może przeprowadzić zabieg aborcji farmakologicznej samodzielnie w domu. Cena tabletek poronnych w Czechach to 750 zł za opakowanie (1200 zł – jeśli klientka zamówi dwa opakowania).

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.