Bezpieczne przerywanie ciąży – tabletki poronne Wrocław

Co to jest, jak działają i co warto jeszcze o nich wiedzieć

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
sobota: godz. 10-18
niedziela: godz. 10-18
Tel.: 00 420 704 549 939
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Tabletki aborcyjne – znane również jako aborcja medyczna – są bezpiecznym, skutecznym i niedrogim sposobem na zakończenie wczesnej ciąży. Leki te są często stosowane po tym, jak test ciążowy potwierdzi ciążę. Opisując ich działanie w telegraficznym skrócie, można powiedzieć, że powodują one skurcze macicy i wydalenie jej zawartości, w tym zarodka (zapłodnionego jaja). Kobiety decydujące się na tabletki poronne mają jednak bardzo wiele pytań – jak działają, czy są bezpieczne, czy są skuteczne oraz jakie mogą być skutki uboczne? Przed ostateczną decyzją warto rozwiać ostatnie wątpliwości. Tabletki poronne to leki, dzięki którym istnieje możliwość przerwania niechcianej ciąży. Jednak tabletek wczesnoporonnych nie da się kupić legalnie w aptece na terytorium Polski. Na szczęście aborcja farmakologiczna jest legalna w Czechach, gdzie działają firmy, które sprzedają leki poronne online. To nadzieja dla kobiet, którym zależy na tym, żeby zażyć pigułki aborcyjne i zakończyć nieplanowaną ciążę.

Niechciana ciąża – co zrobić? Tabletki poronne a aborcja medyczna

Niechciana ciąża, wynikająca z nieuwagi bądź innych okoliczności, obciążona problemami rodzinnymi bądź finansowymi jest ogromnym problemem dla wielu kobiet. Pierwszy trymestr pozwala na zastosowanie tabletek poronnych, które są zbawiennym rozwiązaniem dla wielu kobiet. Metoda ta pozwala na bezpieczne przerwanie ciąży bez ingerencji chirurgicznej – jest tańsza, szybsza i mniej stresogenna. Dla kobiet w dramatycznej sytuacji życiowej, w bardzo złej kondycji psychicznej lub też bez przysłowiowego „grosza przy duszy” przerwanie wczesnej ciąży w sposób farmakologiczny jest bezpiecznym wyjściem. Na aborcję medyczną składają się dwie pigułki – Mifepriston oraz Mizoprostol. Pigułka zwana Mifepriston (znana również jako RU-486), która nie pozwala na zagnieżdżenie się zarodka wewnątrz macicy, aby mógł on z czasem naturalnie wydostać się na zewnątrz. Druga pigułka o nazwie Mizoprostol powoduje skurcze i krwawienie podobne do tego, jakie występuje podczas miesiączki. Skurcze pomagają wydalić zarodek z ciała. Metoda ta jest dużo mniej inwazyjna niż zabieg operacyjny.

Możliwości

Niska cena wysokiej jakości produktu

Prawo do wolności

Każdy z nas ma wolny wybór

Zdrowie

Pamiętaj, to Twoje zdrowie jest najważniejsze

Tabletki poronne a tabletka „dzień po” – różnice

Tabletki poronne bywają mylone z tabletkami „dzień po”. Zarówno pigułka „dzień po, jak i pigułki aborcyjne (poronne) są używane do zapobiegania niechcianej ciąży, ale jednak działają na różne sposoby. Pigułki aborcyjne są używane do zakończenia ciąży w pierwszym trymestrze, czyli przerwania już zaistniałej, potwierdzonej testem ciąży.

Mizoprostol i Mifepriston działają na różne sposoby, ale oba – użyte razem – powodują usunięcie ciąży.

Aborcja farmakologiczna
  • Z kolei pigułki „dzień po” stosuje się, aby zapobiec ciąży po niezabezpieczonym stosunku lub nieskutecznej antykoncepcji (np. pęknięta prezerwatywa). Pigułka „dzień po” to więc swoista antykoncepcja awaryjna, która działa poprzez zapobieganie owulacji, zmianę konsystencji jaja lub grubości śluzu szyjkowego, aby nie mógł być pobrany przez plemniki oraz zmianę poziomu hormonów, aby nie wspierały implantacji już zapłodnionego jaja w macicy.
Bezpiecznie w domu
  • Tabletka poronna (aborcyjna) jest więc metodą aborcji farmakologicznej, z kolei tabletka „dzień po” to jedynie kolejna metoda antykoncepcyjna, z tą różnicą, że, odwrotnie niż inne metody antykoncepcyjne, tabletka ta jest stosowana już po stosunku. Tabletka „dzień po” musi być zastosowana w ciągu 72 godzin od potencjalnego zapłodnienia, aby była skuteczna. Nie przerwie ona już zaistniałej ciąży, jeśli zażyjemy ją zbyt późno. To zasadnicza różnica między tymi dwoma rodzajami tabletek.

Jak działają tabletki poronne? Bezpieczne wyjście Wrocław

Tabletki poronne, czy też innymi słowy: pigułki aborcyjne, to leki, które można zażyć do dwunastego tygodnia ciąży. Powodują one skurcz i opróżnienie macicy, co jednocześnie kończy ciążę. Jak zażywa się tabletki aborcyjne? Pierwszy należy przyjąć Mifepriston, który blokuje wydzielanie progesteronu koniecznego do podtrzymania ciąży. Następnie po 24 godzinach od zażycia pierwszej tabletki trzeba przyjąć Mizoprostol. Ten aplikuje się w formie czopków. Powoduje silne skurcze macicy mające na celu wydalenie niezagnieżdżonego zarodka. Podczas zażywania tabletek aborcyjnych możemy odczuwać lekkie skutki uboczne, takie jak skurcze lub krwawienie. Po całym procesie dobrze jest wykonać USG w celu upewnienia się, czy w macicy nie ma żadnych pozostałości.

Projekt bez tytułu (1)

Judyta

Projekt bez tytułu (2)

Adrianna

Projekt bez tytułu

Ania

Zalecane Dawkowanie:

M i f e – doustnie 1 szt
M i s o – dopochwowo 4 szt

Potrzebujesz więcej informacji?

pn-pt: godz. 12-15
Tel.: 00 420 704 549 939
Odbiera lekarz mówiący w j.pol
Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie
odbioru w Pradze po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Tabletki poronne Wrocław. Cena internetowa tabletek poronnych

Kobieta, która chce kupić tabletki poronne w Polsce, może przeżyć duże rozczarowanie. Nadzieja na to, że lekarz ginekolog wypisze tabletki poronne jest zerowa dlatego, że ta popularna metoda aborcji farmakologicznej nie jest legalna w naszym kraju. Jednak kobiety zainteresowane aborcją farmakologiczną mogą kupić tabletki wczesnoporonne w Czechach, gdzie prawo dopuszcza takie rozwiązanie. Tabletka poronna może być zamówiona przez internet, niektóre czeskie firmy sprzedają leki poronne online. Mając tabletki poronne, kobieta może przeprowadzić zabieg aborcji farmakologicznej samodzielnie w domu. Cena tabletek poronnych w Czechach to 750 zł za opakowanie (1200 zł – jeśli klientka zamówi dwa opakowania).

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze
Tabletki poronne do 12-go tygodnia są najbardziej skuteczne, w 98% przypadków dochodzi do poronienia

Instrukcja złożenia zamówienia

1. Logujemy się do swojej aplikacji bankowej
*przelew również możemy zlecić na poczcie, lub w dowolnej placówce bankowej
2. Rozpoczynamy nową transakcję
3. Wpisujemy numer rachunku: PL 57 1600 1462 1857 7288 7000 0001 (przelew krajowy na konto w Polsce)
4. Jako odbiorcę wpisujemy: Hynek Sverak
5. W tytule przelewu podajemy: Imię, Nazwisko (można podać inne niż własne) oraz adres dostawy.
6. Podajemy kwotę 750 PLN. (w przypadku potrzeby zamówienia dwóch opakowań cena łączna 1200 zł, czyli 600 zł za sztukę)
7. Czekamy na przesyłkę Możliwy odbiór osobisty w naszym punkcie odbioru w Pilznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.